آکادمی آموزش تنیس ساحلی کلوپ مارینا

هیجان ، هیجان و باز هم هیجان ، تلفیق یک ورزش پر تحرک زیر نور آفتاب و روی شن‌های نرم ساحلی ، حسی متفاوت از هر ورزش ‌دیگه ای رو ایجاد میکنه. این ورزش اوایل دهه ۸۰ در سواحل ایتالیا به وجود اومد ، و کم کم قانونمند شد و پیشرفت کرد و‌ خیلی زود در همه دنیا گسترش پیدا کرد. و امروزه مسابقات پرطرفداری زیر نظر فدراسیون جهانی تنیس در کشورهای مختلفی برگزار میشه.

تنیس ساحلی خیلی زود در کشور ما هم جایگاه  خودش رو پیدا کرد و مازندران گلستان ، هرمزگان و بوشهر به عنوان قطب های این ورزش تازه وارد میزبان مسابقات جذابی بودن و خواهند بود. کلوپ تفریحات دریایی مارینا آموزش تنیس ساحلی را برای اولین بار در جزیره کیش در 3 کلاس متفاوت ارائه میگردد برای هماهنگی بیشتر نیز میتوانید با واحد پذیرش کلوپ تماس حاصل نمائید.

istock 1424037866

کلاس رده سنی پایه 13 تا 16 سال

با توجه به اینکه نونهالان از الگو پذیری بسیار قوی بهره می برند و در خصوص قبول یک فعالیت و یا یک مفهوم اطمینان حاصل می نمایند و نیز به واسطه ایجاد پایه های رفتاری و اخلاقی آنها در رده های سنی بالاتر میتوانیم به ویژگی شخصیت یک مربی در باشگاه بسیار تکیه نماییم . اصولاً دیده می شود که در رابطه متعارف میان نونهالان و مربی مربوطه روند رشد با سرعت بیشتری صورت پذیرفته است. دنیای آموزش نونهالان بسیار پیچیده بوده و توجه به شخصیت یک مربی در حفظ روابط و اعتدال میان شیوه های آموزش کلامی و غیر کلامی بسیار با اهمیت خواهد بود.
در آکادمی کلوپ مارینا ما طی یک پروسه و با تکیه بر دانش مربیان این رده سنی این وظیفه مهم را بصورت حرفه ای انجام میدهیم.
bt gc 48
رده سنی پایه

رده سنی پایه یعنی افراد 13 تا 16 سال در این دوره ها آموزش میبینند و طول این دوره 6 جلسه میباشد که توسط مربیان متخصص در این رده سنی آموزش میبینند و در کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش این دوره ارائه میشود.

کلاس رده سنی جوانان 16 تا 18 سال

برای جوانان، فعالیت بدنی شامل تاکتیک های پایه، اتکا بر افزایش توان فیزیکی، افزایش تمرکز ذهنی، این کلاس ها برنامه ریزی شده و در چارچوب فعالیت های خانواده، مدرسه و اجتماع است. به منظور بهبود عملکرد سیستم قلبی، تنفسی و عضلانی و سلامت استخوان ها، جوانان 16 تا 18ساله باید روزانه حداقل 60 دقیقه فعالیت بدنی با شدت متوسط تا شدید داشته باشند. مقادیر فعالیت بدنی بیشتر از 60 دقیقه مزایای بیشتری برای سلامتی فراهم می کند. بیشتر فعالیت های بدنی روزانه باید هوازی باشد و تاکتیکی. حداقل 3 بار در هفته * باید فعالیت های شدید انجام شود، از جمله فعالیت هایی که عضلات و استخوان را تقویت می کنند.
در آکادمی کلوپ مارینا ما طی یک پروسه و با تکیه بر دانش مربیان این رده سنی این وظیفه مهم را بصورت حرفه ای انجام میدهیم.
istock 1424037866
رده سنی جوانان

رده سنی جوانان یعنی افراد 16 تا 18 سال در این دوره ها آموزش میبینند و طول این دوره 8 جلسه میباشد که توسط مربیان متخصص در این رده سنی آموزش میبینند و در کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش این دوره ارائه میشود.

کلاس رده سنی بزرگسالان بالای 18 سال

تنیس یکی از ورزش های زیبا و البته پر طرفدار میان ورزشکاران است که افراد زیادی به آن تمایل دارند. ورزش تنیس و شکل بازی که نسبت زیبا و لذت بخش است موجب می شود که افراد زیادی سالیانه به آموزش این بازی تمایل داشته باشند و بخواهند این ورزش را به طور حرفه ای یاد بگیرند. این ورزش یک نوع ورزش هدفمند نیز محسوب می شود چرا که از طریق این می توان به بسیاری از مسابقات بزرگ بین المللی راه یافت و در آن ها به پیروزی رسید. اما پیش از رسیدن به این درجات در قدم اول باید یک آموزشگاه تنیس خوب در جزیره کیش پیدا کرد. اگر از ساکنین جزیره کیش می باشید و می خواهید این ورزش را یاد بگیرید اما آموزشگاه تنیس خوب در جزیره کیش سراغ ندارید کافیست با ما همراه شوید. در آکادمی کلوپ مارینا ما طی یک پروسه و با تکیه بر دانش مربیان این رده سنی این وظیفه مهم را بصورت حرفه ای انجام میدهیم.
رده سنی بزرگسالان

رده سنی بزرگسالان یعنی افراد 18 سال به بالا که در این دوره ها آموزش میبینند و طول این دوره 10 جلسه میباشد که توسط مربیان متخصص در این رده سنی آموزش میبینند و در کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش این دوره ارائه میشود.

میتونم کمکتون کنم؟
ارسال از طریق واتساپ

منوی کافی شاپ کلوب مارینا