فلای فیش

فلای فیش…
فقط برای شجاعان! فلای فیش یک برنامه دریایی و سواری مهیج با ترشح آدرنالین بالا. چالش پیش روی شما مقاومت شما در مواجهه با ترس پرواز این تیوپ عظیم الجسه در هوا و اینکه به دوستانتان نشان دهید چقدر شجاع هستید.

 

11111

 

بدون نیاز به تجربه!یکی از جاذبه های گردشگری مورد علاقه در هنگام تعطیلات در جزیره زیبای کیش، بازدید از جاذبه های تفریحی کلوب های دریایی کیش است. یکی از تفریحات آبی در جزیره کیش، سواری با فلای فیش یا همان ماهی پرنده در آب است. فلای فیش یک بازی ورزشی دریایی روی آب دریا است که از یک قایق لاستیکی شبیه یک ماهی پرنده واقعی استفاده می کند. این رویداد یکی از بازی‌های نسبتاً جدید در ورزش‌های آبی است و علاوه بر فعالیت‌های دیگر مانند پاراسلینگ ، بنانا، جت اسکی، غواصی، فلای‌برد، و سواری روی رینگو است. فلای فیش به گردشگران یک آدرنالین فراموش‌نشدنی را می‌دهد! اگر تشنه هیجان هستید و یدک‌کش‌های استاندارد را به اندازه کافی هیجان‌انگیز نمی دانید، می‌توانیم تضمین کنیم که فلای فیش دقیقاً همان چیزی است که به دنبال آن هستید.

 

فلای فیش 2

 
به دلیل سیستم بند کشی 3 نقطه ای فلای فیش، بار روی هر نقطه بکسل کاهش می یابد و همچنین زاویه هوادهی متعادل باعث میشود تا یک باد ملایم باعث به پرواز در آمدن فلای فیش به هوا شود و اگر قدرت موتور 115 اسب بخار یا بیشتر باشد، حتی می‌توانید فلای فیش را در دریای بدون باد به پرواز درآورید.

سهیل آفرینی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفده =

میتونم کمکتون کنم؟
ارسال از طریق واتساپ

منوی کافی شاپ کلوب مارینا