بنانا

با توجه به اینکه بنانا سواری کیش، یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین تفریحات در کیش، می باشد؛ شاید شما نیز، مشتاق باشید که بدانید؛ بنانا چیست و بنانا سواری در کیش را نیز، تجربه کنید؛  بنانا سواری در کیش، یا همان تیوب سواری روی آب دریا است که تیوپ زرد و موزی شکلی می باشد که میتوانید با انجام این تفریح جذاب، در سفر به کیش خود، هیجان سفر خو را، افزایش دهید و همراه با دوستان خود، خاطره ای دلچسب را، به یادگار، بگذارید.
 
بانانا 2
بنانا سواری؛ سوار بر تیوپی به شکل موز
اگر پیگیر تفریحات کیش بوده باشید حتماً نام این ورزش را بارها شنیده اید و همانطور که با بنانا چیست آشنا شدید؛ این ورزش مهیج به کمک یک تیوپ بادی و یک قایق موتوری تندرو انجام می شود. بدین شکل که شما بر تیوپی سوار می شوید که به قایقی تندرو متصل شده است. با حرکت قایق این تیوپ نیز کم کم روی آب به حرکت در می آید.
همزمان با  سرعت گرفتن قایق، حرکت تیوپ نیز تندتر می شود و شما با سرعتی عجیب روی آب کشیده می شوید. حرکت سریع قایق سبب تکان های تند بنانا می شود و این همان چیزی است که بنانا را به ورزشی مهیج و پرطرفدار بدل کرده است.
البته اگر می خواهید این لذت را در کنار دیگران تجربه کنید انتخاب با خود شماست. میتوانید؛ بصورت گروهی و یا فردی، با انجام بنانا سواری در کیش، حال و هوایی تازه کرده و انرژی نابی را، دریافت کنید. همچنین میتوانید؛ بلیط بنانا سواری کیش را، از قبل بصورت آنلاین رزور کنید و با حضور عزیزان خود در سفر، به عنوان یک هدیه، آنان را، شگفت زده کنید و در کنار عزیزان خود، بنانا سواری در کیش را، به آسانی تجربه کنید. ما در کلوپ غواصی و تفریحات دریایی کیش ؛ با افتخار در خدمت شما هستیم

 

سهیل آفرینی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یک =

میتونم کمکتون کنم؟
ارسال از طریق واتساپ

منوی کافی شاپ کلوب مارینا