شاتل

شاتل نوعی تیوپ بادی بزرگ است که یک یا چند نفر می توانند بر روی آن سوار شوند و به کمک آن در آب کشیده شوند. شاتل ها به قایق هایی تندرو وصل می شوند و به دل آب می زنند. این تیوپ بادی تکان های زیادی می خورد و هیجان و لذت زیادی دارد. آن هایی که طالب بالا رفتن آدرنالین خون هستند همیشه پای ثابت شاتل سواری اند چون معلوم نیست وقتی سوار شاتل می شوند چقدر با سرعت حرکت کنند؛ حتی ممکن است هنگام دور زدنِ قایق، در آب سقوط کنند. با این حال جای نگرانی نیست؛ تمام مسائل ایمنی رعایت می شود. این سقوط کردن ها برنامه ریزی شده است و بخش مهمی از هیجان شاتل سواری کیش است. ناخدای قایق تندرو، عمدا هنگام دور زدن، افراد را درون آب پرتاب می کند.
11111
برای شاتل سواری تنها کافی است بلیط تهیه کنید و جلیقه نجات و کلاه ایمنی بپوشید. بعد از آن خودتان می توانید تصمیم بگیرید که انتظار یک شاتل سواری آرام را دارید یا می خواهید به طور ناگهانی در دریای مرجانی غوطه ور شوید. اگر ماهیچه های قوی داشته باشید و مقاومت کنید به این راحتی نمی توانند شما را در آب پرت کنند و اینجاست که شاتل سواری کیش به یک چالش هیجان انگیز تبدیل می شود. خبر خوش اینکه این تفریح را خانم ها و آقایان به همراه هم می توانند انجام دهند.
ما در کلوپ دریایی مارینا کیش در ساحل مرجان ، با افتخار شاتل سواری را هم چون دیگر تفریحات دریایی ، با کیفیت استاندارد و قیمیت کاملا مقبول ، تقدیم شما خواهیم کرد . 
سهیل آفرینی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

میتونم کمکتون کنم؟
ارسال از طریق واتساپ

منوی کافی شاپ کلوب مارینا