تفریحات آبی

مزایای کلوپ مارینا

کافی شاپ مجهز
کلوپ مارینا مجهز به بروزترین کافی شاپ و با ارائه انواع نوشیدنی های سرد و گرم در فضایی دل انگیز و خانوادگی در خدمت شما عزیزان میباشد.
چشم اندازی فوق العاده
کلوپ تفریحات دریایی مارینا در مجاورت ساحل زیبای مرجان و نیز اسکله بزرگ مرجان دارای چشم اندازی بینظیر میباشد که روح هر بیننده ای را نوازش میکند.
دسترسی آسان
کلوپ تفریحات دریایی مارینا با لوکیشنی بینظیر و نیز نزدیکی به ایستگاههای حمل و نقل شهری دارای امتیازی ویژه برای مسافرین و گردشگران عزیز میباشد.

افتخارات کلوپ مارینا

افتخارات کلوپ مارینا

کلوپ غواصی و تفریحات دریایی مارینا فعالیت خودش را از سال 1387 به صورت رسمی آغاز کرده و تا امروز با افتخار میزبان میلیونها نفر از هم میهنان و گردشگران عزیز بوده است . این کلوپ برای چندین مرتبه بعنوان بهترین کلوپ جزیره کیش انتخاب شده و علاوه برآنکه ارائه خدمات مطلوب و استاندارد به مراجعین محترم را رسالتی برای خود می داند ؛ کماکان با امید به این همراهی ها و همدلی ها و در آستانه بیستمین سال فعالیت باشگاه غواصی و تفریحات دریایی مارینا در ساحل مرجان ، با افتخار ادامه خواهیم داد.

تابلوی افتخارات

images 1
basic scuba diver padi sc3a9cure scaled 1
Certificate of excellence 1024x789 1 1
owd 1

امکانات و تجهیزات

9
شناور ها
35 نفر
پرسنل
1500
تعداد سرویس روزانه
5
تعداد مربیان

منوی دسترسی آسان

منوی دسترسی آسان

در این بخش میتوانید بصورت مستقیم به تمام بخش های سایت ما دسترسی داشته باشید.

مشاهده همه

نظارت بر کیفیت

نظارت بر کیفیت

" نظارت بر کیفیت خدمات نظارت بر کیفیت خدمات کلوب مارینا با ماست و نظارت بر عملکرد ما با شما شماره همراه 09204500139 هر روز از ساعت 8 لغایت 20 پاسخگوی انتقادات و شکایات شما مخاطبان گرامی است .علاوه بر آن واحد بازرسی و نظارت جامعه کلوب داران دریایی کیش نیز به عنوان مرجع رسیدگی به انتقادات و شکایات ، در خدمت شما خواهند بود . علاوه بر آن شما عزیزان می توانید با درج نظر خود ذیل آیتمی که در کلوب مارینا تجربه کرده اید ؛ ما را در ارایه هرچه بهتر خدمات ، یاری نمایید . اطلاعات بیشتر      "

شماره های تماس

واحد رزرواسیون تفریحات
جهت رزرو تفریحات دریایی کلوپ مارینا میتوانید با شماره
واحد پذیرش کلوپ مارینا
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفریحات دریایی کلوپ مارینا با شماره
واحد پشتیبانی فنی سایت
جهت کسب اطلاعات و بروز مشکل فنی در سایت با شماره
مدیریت کلوپ مارینا
جهت ارتباط مستقیم با مدیریت جهت پاسخگویی به نظرات و پیشنهاداتتان
09123555559
میتونم کمکتون کنم؟
ارسال از طریق واتساپ

منوی کافی شاپ کلوب مارینا