قوانین و مقررات کلوپ دریایی مارینا

 

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی کلوپ مارینا

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی کلوپ مارینا به دقت ملاحظه فرمایید.ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی کلوپ مارینا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی کلوپ مارینا از سوی کاربر است .لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی گروه هما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی گروه هما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کلوپ مارینا اقدام نماید.

 سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی کلوپ مارینا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.فروشگاه کلوپ مارینا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه کلوپ مارینا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه کلوپ مارینا، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه کلوپ مارینا جزئی از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه کلوپ مارینا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کلوپ مارینا محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و ایام تعطیل پردازش میشوند به جزء موارد مربوط به عودت وجه و کنسلی ها که بدلیل تراکنش مالی مستلزم قرار گرفتن در روزهای کاری رسمی ایران میباشد و این دست موارد ، اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی کلوپ مارینا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 8 صبح الی 22 شب در روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری  سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در پایگاه اطلاعاتی فروشگاه اینترنتی به وسیله مدیر فنی سایت رسید شده. فروشگاه اینترنتی کلوپ مارینا همواره در سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه کلوپ مارینا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت بلیط، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی کلوپ مارینا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای خدمات به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند. فروشگاه اینترنتی کلوپ مارینا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی کلوپ مارینا محفوظ است.

 

 

موارد کلی استرداد بلیط و قوانین

هر کاربر پس از خریداری آنلاین بلیط تفریح مربوطه، می تواند در تاریخ و ساعت مقرر با ارائه بلیط، از تفریح استفاده کند. توصیه می شود که کاربر حداقل 15 تا 20 دقیقه قبل از شروع برنامه در محل حاضر باشد.

اگر به هر دلیل اشتباهی در صدور بلیط، تعداد نفرات یا نظایر آن از سمت کلوپ مارینا صورت بگیرد، مبلغ پرداخت شده کاربر بطور تمام و کمال و بدون هیچ کاستی به وی عودت داده می شود. اگر مسافر بنا به هر دلیلی اقدام به کنسل کردن بلیط خریداری شده نماید، با توجه به نوع تفریح بین 30 تا 40 درصد از مبلغ پرداخت شده وی کسر خواهد شد و مابقی به وی عودت داده می شود.

حتما به این نکته توجه داشته باشید که در ایام پیک و یا دیگر ایام سال ممکن است به دلیل شلوغی، بلیت ها ممکن است سریعا فروخته شود، بنابراین کاربر محترم، نسبت به زمانبندی خرید و استعلام از بخش کارشناسان واحد فروش یا پذیرش اقدام نماید.

افرادی وجود دارند که ممکن است به هر صورتی بخواهند در شبکه با روش های مختلف مانند ایجاد رزرو موقت پی در پی و یا تماس های تلفنی و عواملی از این قبیل مزاحمت ایجاد کنند. در صورت مشاهده چنین اختلال هایی با هماهنگی قبلی از سمت سازمان محترم میراث فرهنگی و گردشگری و قویه قضاییه بخش جرائم اینترنتی، با فرد متخلف برخورد جدی و قانونی صورت خواهد گرفت.

موارد احتمالی لغو تفریح خریداری شده که مبلغ بدون کسر جریمه عودت داده می شود

  • لغو به دلیل شرایط نامساعد جوی
  • لغو به دلیل خرابی وسیله کلوپ تفریحی
  • لغو به دلیل تعطیلی در ایام شهادت یا مناسبت های خاص
  • لغو به دلیل تکمیل ظرفیت

 

مواردی که مبلغ خدمات دریافتی با جریمه عودت داده می شود (جریمه 0 تا 100 درصد با توجه به قوانین مجموعه ی انتخابی)

  • عدم مراجعه گردشگر در تاریخ و ساعت اعلام شده به وی
  • عدم تمایل به استفاده از تفریح
  • عدم رعایت قوانین درج شده روی بلیط
میتونم کمکتون کنم؟
ارسال از طریق واتساپ
واحد فروش و رزرواسیون
09123768815
پذیرش کلوپ مارینا
09347682472
واحد فنی سایت
09347698907

منوی کافی شاپ کلوب مارینا